18.8 C
Skopje
26.4.2019 - 12:22

Ознака: панаѓур

Шести есенски панаѓур викендов во Кичево

Од денес до недела на платото кај железничката станица во Кичево, ќе се одржи шестиот есенски панаѓур на кој учествуваат трговци од целата земја. На...