11.3 C
Skopje
25.10.2020 - 20:18

Ознака: Павол Демеш

Во Кратово изложба на фотографии „По трагите на Св. Кирил и...

Во Домот на културата „Лазар Софијанов” во Кратово денеска ќе биде отворена изложбата на фотографии „По трагите на Св.Кирил и Методиј“. Изложбата ќе се...