Ознака: ополициски службеници

Полицајци се степале во полициска станица

Во Полициската станица Штип дошло до физичка пресметка помеѓу две службени лица, информира МВР. -На 01.10.2018 година во 23.00 часот во Полициската станица Штип, полициски...