11.8 C
Skopje
24.9.2021 - 23:01

Ознака: „Опера без зборови“

Концерт „Опера без зборови“

Со концерт на оркестарот на Националната опера и балет насловен „Од оркестарот за публиката - Опера без зборови“, вечерва, во 21 часот, ќе биде...