Ознака: Ол-стар викенд

Ол-стар дресовите во чест на Коби и неговата ќерка

Престојниот Ол-стар викенд во Чикаго (13-16 февруари) целосно ќе им биде посветен на Коби Брајант, неговата ќерка Џиана и останатите седуммина кои загинаа во хеликоптерската...

Black Clover (https://gogoanime.be/m/dBPz) Episode 159 at website https://gogoanime.be fruits basket gogoanime

Attack on Titan (Dub) (https://animeplanet.cc/m/P6wy) Episode 25 at website https://animeplanet.cc anime planet hunter x hunter