6.3 C
Skopje
3.12.2020 - 23:47

Ознака: оливер спасовки

Спасовски присуствуваше на света божествена литургија во Соборниот храм

Техничкиот премиер, Оливер Спасовски, присуствуваше на света божествена литургија по повод празникот Христовото раѓање Божиќ – во Соборниот храм „Св. Климент Охридски“ во Скопје. Тој...