Ознака: одличен

Здрава храна

Вишната е одличен антиоксидант Сезона е на вишните, вкусно овошје што важи за одличен антиоксидант, а помага и во борбата против стареењето и е одличен...

Металург – одличен, тимски, борбен

Добивме ротација плус, поразновидна и потимска игра, со можност да одговориме на секој тип одбрана и на секој противнички напад. Се надевам дека ова...

„Ај кју“ со одличен настап и во Амстердам

По учеството на „Израел повикува“ и по настапот на финалето на СЕХА-лигата во Скопје, како ексклузивни гости, нашите евровизиски претставници „Ај кју“ деновиве беа...