-1.1 C
Skopje
18.1.2020 - 0:07

Ознака: одбиле

„Спајс грлс“ одбиле да пеат со Адел

Иако музичката ѕвезда Адел (31) се појави на последниот концерт од повратничката турнеја на поп-бендот „Спајс грлс“, членовите на групата не ја поканиле на...