5 C
Skopje
15.11.2018 - 20:41

Ознака: овчар

Гром усмрти овчар од Дебар

Овчар од Дебар утрово e пронајден мртов во струшкото село Локов. Според полицијата, најверојатно починал од удар на гром. Од МВР соопштија дека утринава околу...