Ознака: Обожаватели

Метју Пери објаснува зошто „Пријатели“ стекнува обожаватели 25 години подоцна

Кога беше премиерно прикажана на Ен-би-си во 1994 година, „Пријатели“ веднаш пронајде врска со фановите и критичарите благодарение на паметното сценарио и хемијата на...

Премиерката на Нов Зеланд го прекрши правилото за да се фотографира...

Премиерката на Нов Зеланд, Џасинда Ардерн, се најде под удар на јавноста откако го прекрши правилото за социјална дистанца за да се фотографира со...

„Суперхикс“ ги повикуваат обожавателите на соработка!

Петар Младеновски, заедно со својот бенд „Суперхикс“ ги повикува обожавателите на соработка. Точно во 15 часот на социјаланите мрежи тие го промовираа својот најнов...

Третиот филм за „Шерлок Холмс“ дури во 2021 година

Обожавателите на популарниот детектив Шерлок Холмс нема да се израдуваат на вестите за промената на датумот на премиерата на третиот игран филм за него,...