6.3 C
Skopje
19.10.2020 - 23:55

Ознака: нула ѕвезди

Хотел со нула ѕвезди на отворено во Швајцарија

Хотелот на отворено, кој настанал од желбата да се истакнат убавините на швајцарските Алпи, ова лето ќе продолжи со својата работа на многу необичен...