4.8 C
Skopje
28.1.2022 - 21:21

Ознака: ноќни

Ноќни напади како поддршка за осудениот терорист

ГРЦИЈА Непознати лица со бои и летоци ја нападнаа грчката телевизија Акција 24 и испишаа слогани пред политичката канцеларија на министерката за образование на Грција,...

Партиските ноќни славења „ја разбудија“ короната

НЕПОСАКУВАНО ЗДРАВСТВЕНО СЦЕНАРИО ПО ИЗБОРИТЕ Ќе брои ли Македонија заразени од ковид-19 следниот месец од евентуален кластер наречен избори, слично како што ѝ се случи...