8.8 C
Skopje
28.11.2021 - 0:18

Ознака: Нокдаун

Нокдаун по вторпат

Случајна коинциденција, карма, игра на судбината или нешто трето. Јануари како да е предодреден за технички влади кај нас. Додека во Европа во јануари...