2.8 C
Skopje
28.1.2022 - 14:53

Ознака: НЛБ Банка

НЛБ Банка со промотивна кампања за кредитите за физички лица до...

НЛБ Банка во периодот од 1.11.2021 до 31.12.2021 година подготви промотивнa кампања за сите кредити за физички лица. Ова е одличен момент за долгорочна...

НЛБ Банка со еко-акција и ликовен конкурс по повод 10 години...

НЛБ Банка оваа година одбележува значаен јубилеј, 10 години „НЛБ Месец на штедење“. Во рамки на НЛБ Месецот на штедење, кој ќе трае до...

НЛБ Банка со донација за Територијалната противпожарна единица во Берово

НЛБ Банка донираше опрема на Територијалната противпожарна единица во Берово. За потребите на службата, НЛБ Банка обезбеди делови за хидрант, црева, продолжетоци и спојувања,...

Зачекорете во нова среќна приказна со кредитите на НЛБ Банка

Купувањето или уредувањето на стан или куќа е една од најголемите финансиски одлуки во животот на секоја личност и затоа е многу важно да...

НЛБ Банка и Visa со многу изненадувања по повод Олимписките игри

По повод отпочнувањето на Олимписките игри 2020, НЛБ Банка заедно со Visa започнуваат возбудлива промотивна кампања полна со подароци и изненадувања која ќе трае...

НЛБ Банка со промотивна кампања за кредитите за физички лица и...

НЛБ Банка ја продолжува промотивната кампања за сите кредити за физички лица во период до 31.7.2021 година. Во промотивниот период сите кредити за физички...

НЛБ Банка и Виза генерални спонзори на најновиот филм на Милчо...

НЛБ Банка и Виза се Генерални спонзори на најновото филмско остварување „Кајмак“ на познатиот македонски филмски режисер и сценарист Милчо Mанчевски кое започнува да...

НЛБ Банка генерален спонзор на сениорската машка одбојкарска репрезентација на Македонија

НЛБ Банка и Одбојкарска федерација во заедничка битка за европската иднина на македонската одбојка НЛБ Банка АД Скопје на денешната конференција за печат го објави...

Клик кредитот отсега достапен и преку НЛБ Клик – електронското банкарство

НЛБ Банка воведе можност за аплицирање за Клик кредитот преку НЛБ Клик - електронското банкарство. Досега клиентите имаа можност да аплицираат за Клик кредитот...

Нaградна игра на НЛБ Бaнка со Мастеркард картичките

НЛБ Банка во периодот од 20.05.2021 до 30.06.2021 година организира наградна игра за сите корисници на НЛБ Mastercard дебитните и кредитните картички за физички...