Ознака: никола тони

Никола Тони го претстави новиот сингл „I love you 2 times“

Музичарот Никола Тони од Охрид, деновиве на јавноста и го претстави својот нов сингл „I love you 2 times“, снимен во студиото „Китроз“, а...