11.4 C
Skopje
25.4.2019 - 2:32

Ознака: Никола Митревски

Митревски: Романците работат во сенка, мора да одиграме максимално

Не се селекција од која треба да стравуваме, но не треба да се потцени. Имаат добри ракометари што играат во Германија, Франција, но и...