15 C
Skopje
25.9.2018 - 11:27

Ознака: никола митревски кољо

Никола Митревски – Кољо пренесен во затворот „Шутка“, откако сам...

Никола Митревски - Кољо, осомничен за насилните настани на 27 април во Собранието и кој досега беше во бегство, денеска попладне сам се пријавил...