-1.6 C
Skopje
16.11.2018 - 4:48

Ознака: неотел

Промотивна понуда за новите корисници на Неотел – 50 отсто попуст на...

Неотел ви ја претставува најновата понуда за супер брз интернет! Почнувајќи од 1 септември, искористете ја можноста и добијте 50 отсто попуст на месечната претплата...