6.3 C
Skopje
3.12.2020 - 23:33

Ознака: Нема промена

Нема промена на плановите за ЛОИ

Шефот на ЛОИ во Токио, Јоширо Мори, изјави дека тој и неговиот тим не размислуваат за промена на плановите за одржување на ЛОИ летово....

Нема промена во цената на електричната енергија

Цената на струјата, по која универзалниот снабдувач „ЕВН-хоум“ ќе ги снабдува малите потрошувачи и домаќинствата, од 1 јули останува иста. Оваа цена нема да...