21.4 C
Skopje
22.7.2019 - 10:09

Ознака: „Нема да може оваа вечер“

Комедијата „Нема да може оваа вечер“ доаѓа во кината

Наскоро и нашата публика ќе може да ужива во урнебесната комедија „Нема да може оваа вечер“, бидејќи филмот по премиерата во САД ќе почне...