-4.7 C
Skopje
18.1.2021 - 21:10

Ознака: неликвидност

Колкава е силата на прехранбената индустрија

Овој сектор е тесно поврзан со земјоделското производство во државата, доколку има на располагање доволно суровини со поволна цена, тој ќе се развива и...

„Агрокор“ беше генератор на неликвидноста

Политичкиот економист Вук Вуковиќ, по најновите случувања поврзани со најголемата финансиска афера во Хрватска, која се проценува над милијарда евра, рече дека „Агрокор“ е...

Hiyokoi Episode Full at KissAnime demon slayer kissanime

That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD Episode 5 at website https://animeheaven.pro animeheaven bleach