8.4 C
Skopje
24.1.2021 - 23:14

Ознака: независен кандидат

Во општина Пласница нема пријавено независен кандидат за градоначалник

Во општина Пласница во предвидениот рок нема ниеден кандидат што собра 100 потписи од месните жители за да се кандидира за градоначалник на претстојните...

That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD (https://kissanimeonline.com/m/j3OL) Episode 5 at KissAnime kissanime uk

Kemono Jihen (https://gogoanime.be/m/3ova) Episode 2 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime one piece