4.8 C
Skopje
28.1.2022 - 21:17

Ознака: невестински фустан

Викторија Бекам ќе ја дизајнира венчаницата на својата идна снаа

Викторија Бекам постојано се ангажира, дури и за време на карантинот поради коронавирусот, беше посветена на работата. Најново е дека Викторија Бекам ќе ја дизајнира...