-6.2 C
Skopje
17.1.2022 - 6:00

Ознака: невенчан сопруг

Со нож се заканувала на невенчаниот сопруг и родителите

На 16.3.2021 во 22:00 часот во Делчево, полициски службеници од ОВР Делчево ја лишиле од слобода Б.Д.В. (44) од Република Бугарија, со привремено живеалиште...