14.7 C
Skopje
24.4.2019 - 12:50

Ознака: најтфлаерс

Нова научно-фантастична серија од авторот на „Игра на троновите“

Додека љубителите на „Игра на троновите“ ја чекаат последната сезона од својата омилена серија, се појавија трејлери на новата, научно-фантастична серија заснована врз приказна...