17.2 C
Skopje
18.6.2019 - 1:25

Ознака: НАТОФЕСТ

НАТОФЕСТ

Експресната најава за организирање народна веселба во 15 града за наводната покана за влез во НАТО (подготовките биле во тек уште пред Заев да...