17.7 C
Skopje
23.7.2019 - 7:03

Ознака: Наталија Ориеро

Наталија Ориеро пее на руски во новото видео посветено на СП...

Наталија Ореиро, уругвајската актерка, пејачка и модна дизанјерка објави ново видео за песната „Обединети од љубов“ – посветено на Светското првенство во кое покрај...