30.4 C
Skopje
23.8.2019 - 13:22

Ознака: нападнато момче

Избоден 13-годишник пред бурекџилница во Чаир

Тринаесетгодишно момче од Скопје било нападнато пред бурекџилница во скопската населба Чаир во вечерните часови на 20 мај. Како што информираат од МВР, пред угостителскиот...