5.4 C
Skopje
27.2.2020 - 15:59

Ознака: нападнати малолетници

Четворица малолетници нападнати на скопските улици

Вчера напладне на улицата „Венјамин Манџуковски“ двајца 15-годишници од село Арачиново и село Сингелиќ биле физички нападнати од неколку лица на возраст од околу...