Ознака: намалени билети

Намалени цените на билетите за скијање на Попова Шапка

Ски – центарот „Попова Шапка“ соопшти дека ги намалува цените на билетите. Со намалувањето, од сабота, 30 јануари, до крајот на сезоната билетите ќе можат...