Ознака: наградна игра

Првите 15 најсреќни граѓани од наградната игра за „Мој ДДВ“ добија...

Најсреќните 15 граѓани кои од 15 до 31 декември лани скенирале фискални сметки, вчера добија по 100.000 денари на вчерашното јавно извлекување. Во првото коло...

Нова наградна игра од „Шпаркасе банка“ во соработка со Мастеркард

„Шпаркасе банка“ Македонија ја започна новата наградна игра „Feel good Friday со Мастеркард картичките на „Шпаркасе банка“. Наградната игра е наменета за сите нови...

Владата најави наградна игра „Мој ДДВ, моја награда“

На предлог на Министерството за финансии, на вчерашната седница на Владата е усвоена информацијата за организирање наградна игра „Мој ДДВ, моја награда“. Oд владината прес-служба...

Започнува голема наградна игра на НЛБ Банка

Од денес, НЛБ Банка започнува голема наградна игра „Еве зошто НЛБ Клик!“ за сите корисници на НЛБ мКлик мобилното и НЛБ Клик електронското банкарство. Во...

Нова наградна игра од Шпаркасе Банка во соработка со Mastercard

Шпаркасе Банка Македонија ја започна новата наградна игра „ЛЕТО ВО БАРСЕЛОНА СО MASTERCARD® DEBIT“, наменета за сите нови или постојни корисници на Пакетот за...

Металург и „Горење“ ги наградуваат љубителите на ракометот

Ракометниот клуб Металург и „Горење“ организираат наградна игра во која учесниците можат да освојат фрижидер. Правила за учество во наградната игра - Следете го инстаграм-профилот на...

„Големи награди, за мастер уживање“ – наградна игра на Шпаркасе банка

Шпаркасе Банка Македонија од денеска ја започна новата наградна игра „Големи награди, за Мастер уживање!“, наменета за корисниците на дебитнитe и на кредитните картички...