Ознака: Наваро

Наваро низ солзи се збогуваше со Барселона

Хуан Карлос Наваро официјално стави крај на неговата импресивна кариера. По објавувањето на веста пред неколку недели, сега „Ла Бомба“ се збогува со матичниот...