-0.2 C
Skopje
21.1.2022 - 23:41

Ознака: музичка манифестација

„Д фестивал“ одложен за август

Најголемата музичка манифестација во земјава под ведро небо, „Д фестивал“, поради пандемијата на коронавирусот е одложена за август. - „Д фестивал“ ќе се одржи од...