11.5 C
Skopje
25.5.2019 - 9:31

Ознака: МРТ1

„Преспав“ се сели на МРТ1

По двете успешни сезони на играната серија „Преспав“, во очекување на новите епизоди од третата сезона, телевизиските гледачи од понеделник репризите ќе можат да...