7.9 C
Skopje
19.11.2019 - 7:21

Ознака: мрачен

Тарантино: Мојот нов филм ќе биде насилен и мрачен

Оскаровецот Квентин Тарантино ја разгоре фантазијата на присутните на отворањето на конференцијата на „Синема Кон“, која неодамна се одржа во Лас Вегас, со изјавата...