Ознака: моќен

Моќниот „Рејдиохед“ во џез-верзија

Џез-аранжманите на нивните композиции ќе бидат уникатна фузија меѓу различните музички правци, а тоа првпат ќе биде претставено на македонската музичка сцена На 30 ноември,...

Ротквичка – моќен извор на калиум, витамин Ц и на растителни...

Иако е многу малку застапена во исхраната, ротквичката е еден од оние зеленчуци што на вашето здравје му даваат неверојатна поддршка. Ова пролетно растение...

Новиот моќен „астон мартин – вантаж“

Новиот „астон мартин“, од 2019 година попознат како „вантаж“, пристигнува во салоните подоцна оваа година. Новото купе ќе го замени претходникот, кој беше на...

Attack on Titan: Lost Girls (https://kissanimeonline.com/m/QVmd) Episode 3 at website https://kissanimeonline.com kissanime reddit

By the Grace of the Gods Episode 12 at website https://animefreak.ws animefreak hunter x hunter