10.5 C
Skopje
23.5.2019 - 5:22

Ознака: морани

Прегазено седумгодишно дете во скопско Морани

Седумгодишно дете било прегазено од комбе во скопското село Морани, соопшти полицијата. Според истиот извор, вчера во село Морани товарно моторно возило „Форд Транзит“ со...