28.2 C
Skopje
20.6.2019 - 13:52

Ознака: мопедист

Тешко повреден мопедист во Свети Николе

На улицата „Ангел Трајчев“ во Свети Николе вчера околу 13.20 часот се случила сообраќајна незгода во која лицето Г.Т.(41) се здобило со тешки телесни...