18.3 C
Skopje
17.6.2019 - 3:28

Ознака: Младинска репрезентација

Две младински селекции, две цели – дивизија А и тест за...

Работно лето им претстои на избраниците на Данило Брестовац од младинската и од кадетската машка ракометна репрезентација, кои во следните два месеца ќе бидат...