10 C
Skopje
14.11.2018 - 19:15

Ознака: Мирјана Мукаетова

Промовирана книгата вински мудрости „ Буке“ на Душко Стефанов

Во рамките на случувањата кои се организираат за Тиквешкиот гроздобер денеска  беше промовирана третата авторска книга на Душко Стефанов под наслов „Буке“ во издание на...