16.5 C
Skopje
18.6.2019 - 3:28

Ознака: мини маус

Мини маус кажа „да“

Еден посетител ѝ предложи брак на Мини маус во забавниот парк на Дизни во Орландо, САД, како што може да се забележи во видеото што...