12.1 C
Skopje
23.4.2019 - 22:38

Ознака: мики маус

Мини маус кажа „да“

Еден посетител ѝ предложи брак на Мини маус во забавниот парк на Дизни во Орландо, САД, како што може да се забележи во видеото што...