3.8 C
Skopje
30.11.2021 - 4:08

Ознака: Микела Матуела

Маричиќ-Матуела: Почетокот на преговорите со ЕУ ќе дадe позитивен импулс во...

Министерот за правда, Бојан Маричиќ, оствари средба со вршителот на должноста директор за Западен Балкан во Генералниот директорат за соседство и преговори за проширување...

Османи – Матуела: Неопходна е јасна политичка порака за европска иднина...

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи денеска се сретна со вршителот на должноста директор за Западен Балкан во Генералниот Директорат за соседство и преговори...