25.3 C
Skopje
17.6.2019 - 13:14

Ознака: Мерил Стрип

Музиката на групата „АББА“ повторно на големото платно

Продолжението на мјузиклот „Мама миа“, чија премиера ќе се одржи на 20 јули, ќе ги прикаже настаните што им претходеа на оние од хит-филмот...