11.8 C
Skopje
25.9.2021 - 0:00

Ознака: мемфис депај

Барселона го потврди трансферот на Мемфис Депај

Барселона го претстави новото засилување Мемфис Депај, во екот на Европското првенство во фудбал. Овој 27-годишен напаѓач, претходните четири и пол години ги мина во...