22.6 C
Skopje
22.8.2019 - 0:49

Ознака: мек милер

Раперот Мек Милер пронајден мртов

Американскиот рапер Мек Милер, чие вистинско име е Малком Мекормин, е пронајден мртов во неговиот дом во Калифорнија. Беживотното телото на 26-годишниот Милер е пронајдено...