3.8 C
Skopje
20.10.2021 - 6:00

Ознака: мекинро

Мекинро: Мареј може повторно да биде закана за ривалите

Легендарниот американски тенисер Џон Мекинро смета дека Енди Мареј во следните пет години може да ги повтори најголемите успеси, доколку во целост ја санира...