Ознака: меган марк

Трамп ја сака Британија, но нема да плати за обезбедувањето на...

Безбедносните аранжмани на принцот Хари и Меган Маркл ќе бидат приватно финансирани, откако американскиот претседател Доналд Трамп објави на Твитер дека Америка нема да...