Ознака: мафија 2

Мицкоски: Илјадници луѓе се заведени во Избирачкиот список со два матични...

Лидерот на опозицијата, Христијан Мицкоски, на денешниот брифинг со новинарите обелодени нов скандал со назив „Мафија 2“, кој се однесува на злоупотреба на институциите,...