Ознака: Мартин Иванов

Мартин Иванов, монтажер на „Налепница“ Најсилен адут на филмот се искреноста...

„Налепница“ е апсурдно патување низ дисфункционалниот административно-полициски систем застанат под мантрата „кадија те тужи - кадија ти суди“, вели Иванов „Налепница“, кратката црна комедија снимена...

Watch One Piece Episode 945 at website https://gogoanime.be. See more haikyuu season 2 gogoanime

Back Arrow Episode 2 at website https://kissanimeonline.com. See more haikyuu kissanime